Slovenský cykloklub srdečne pozýva členov SCK na Spoločnú brigádu, ktorá bude prebiehať počas víkendu 5.-6. augusta 2023, na Horskej chate pod Hrbom.

Zdroj: https://www.horehronie.sk/chata-pod-hrbom

Program

Sobota 5. 8. 2023

Od 10:00 do 12:00 budú účastníci brigády oboznámení s problematikou cykloturistické značenia, kde prebehne aj prezentácia o značení. Predstavia sa jednotlivé prvky cykloturistického značenia, v krátkosti zabrdneme do legislatívy a vypichneme postupy pri realizácii obnovy a vyznačovaní nových trás.

Od 13:00 budú pre účastníkov pripravené ukážky práce značkára priamo v teréne, ktoré budú zahŕňať: maľované značenie, čistenie trasy, obnova, či kontrolu smerovníkov. Účastníci budú rozdelení do menších skupín, kde im bude všetko vysvetlené.

Od 18:00 bude prebiehať spoločná opekačka/guláš, ktorá bude na naše triko.

Nedeľa 6. 8. 2023

Od 10:00 čaká účastníkov bicyklovačka pod vedením SCK Ďumbier Brezno.

Zdroj: https://www.horehronie.sk/chata-pod-hrbom

Program je pre registrovaných účastníkov zdarma.

Ubytovanie a strava

Ubytovanie na Horskej chate pod Hrbom si rieši každý účastník individuálne. Cena ubytovania je podľa aktuálneho cenníka chaty na ich webe 30€/lôžko (1 noc). V cene sú zahrnuté už aj raňajky.

Obed v sobotu 5.8. si bude každý riešiť taktiež individuálne podľa svojej chuti. Cena obedu je od 8-14€.

Ubytovanie si môžete rezervovať na čísle 0915 854 418 alebo e-mailovej adrese chatapodhrbom.1935@gmail.com. Pri registrácii je potrebné uviesť, že ide o Spoločnú brigádu SCK, aby Ťa pridelili k nám.

! Dôležité:

Každý účastník sa musí registrovať i prostredníctvom e-mailu na ústredie Slovenského cykloklubu registracia@cykloklub.sk alebo na tel. čísle 0910 645 443.


https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.