Tipy na výlety

cyklo clanok s nadychom vynimocnosti mTipy na výlet uverejnené v časopise RELAX 4/2015.

Dotknite sa zákutí a miest, ktoré sa oplatí zažiť. Spoznajte krásy Nitrianskeho kraja všetkými zmyslami. Bude na vás dýchať história a dejiny. Oddýchnete si v tieni ruín hradov a v lesných húštinách. To všetko môžete spoznať, ak sa zatúlate v kraji pešo, alebo aj na bicykli. Možností na výlet je viac ako sa zdá.

cyklo clanok kraj historie mTipy na výlet uverejnené v časopise RELAX 5/2015.

Najstaršie slovenské mesto a najväčší stredoveký hrad na území Slovenska. Ak sa túžite zatúlať do dávnej histórie pridajte sa k nám. Ponuka ja naozaj pestrá, sakrálne skvosty kraja sa ukrývajú neďaleko Matky slovenských miest.

cyklo clanok rimske unikaty okolo dunaja mTipy na výlet uverejnené v časopise RELAX 6/2015.

Ťažko povedať, či Rimania chodili vo svoje dobe na bicykli. Každý, kto však dnes na bicykel vysadne, môže na trase z Kolárova do Štúrova nájsť skromne povedané iba unikáty!

cyklo clanok ponitrianska cyklomagistrala mTipy na výlet uverejnené v časopise RELAX 7/2015.

Čarovná lesostep, modrá obloha, vinohrady, z ktorých tečie víno, v údoliach úrodná pôda a bohaté zásoby podzemnej vody s termálnymi prameňmi.

svetovy termalny unikat mTipy na výlet uverejnené v časopise RELAX 3/2015. Spoznajte Nitriansky kraj, ktorý na prvý pohľad pôsobí ošúchane, budete však prekvapení jeho rozmanitosťou a pokladmi. Tajomná história, voda zo slovenského „Mŕtveho mora“ v Podhájskej, cyklovýlety či podmanivosť chuti vína je pre neho príznačná.